Y Card Nedir?

Y Card, Türkiye’nin ilk ekstra fayda ve hizmetler sunan Yemek Kulübü Kartı’dır.

Y Card, dışarıda geçirdiğiniz keyifli anları avantajlı yaşamanız için özel olarak tasarlandı. Şehrin ışıltılı yaşamına katılmak, farklı restoranlarda eşsiz tatları ayrıcalıklarla deneyimlemek isteyenler için şehirde 500'ü aşkın popüler yeme-içme ve eğlence mekanında avantajlar sunuyor.

Y Card satın alındığında içerisinde mevcut ekstra faydalar sayesinde seçilen kart tipine göre anında 60 TL/200 TL/320 TL kazandırıyor.

Y Card’a üye olan popüler eğlence ve yeme-içme mekanlarının sayısı gün geçtikçe artıyor. Y Card, dışarıda geçirilen keyifli vakitleri ekonomik hale getiriyor. Y Card üyeleri restoran ve eğlence harcamalarında yıllık 1.000 TL ile 5.000 TL arasında tasarruf edebiliyor.

Y Card üyeleri; şarküteriden kafeye, restoranlardan bar ve gece kulüplerine uzanan geniş mekan seçenekleri içinde, diledikleri noktalarda sunulan avantajlardan faydalanabiliyor.

Y Card sahiplerinin faydalanabileceği avantajlar, dünyanın dört köşesinden etnik, özgün ya da klasik tüm sevilen mutfakları kapsıyor. Türk mutfağından Uzakdoğu, Meksika ve Hint lezzetlerine, kebaptan deniz ürünü, tatlı ve deneysel yemeklere dek pek çok farklı alternatif Y Card restoranlarında avantajlarla Y Card sahiplerine ve sevdiklerine sunuluyor. Y Card sahipleri, hiçbir kısıtlama olmadan tüm menüden seçim yaparak kartlarını kullanabilir ve sevdikleri ile birlikte avantajlardan faydalanabilirler.

Y Card, tüm dünyada yemek kulübü kartlarında ilk kez uygulanan özel teknik alt yapısı ile üyelerine kullanım kolaylığı sağlıyor. Y Card; dijital alt yapı ve pos sistemi, akıllı kartlar, 7/24 müşteri hizmetleri ile üyelerine kolaylık sağlarken sektörde de ilklere imza atıyor.

Y Card sahipleri, sunulan mekan önerilerine tek tuşla ulaşırken her geçen gün sayıları artan üye mekanların adreslerini ve iletişim bilgilerini de kolayca takip edebiliyorlar. Kişiye özel olarak kodlanan kart sistemi ile üyeler, kayıtlı olan cep telefonu numaraları ile doğrulama yaptırabilir ve tüm Y Card avantajlarından faydalanabilirler.